![](https://i0.wp.com/www.fisi.tv/wp-content/uploads/2020/10/ksdelvino.jpg?resize=410%2C395&ssl=1)
Το Δ.Σ. ,η γραμματέας και σύσσωμη η οικογένεια του Κυνηγετικού Συλλόγου Δελβινακίου – Πωγωνίου εκφράζουν τα θερμά συλλυπητήρια στους οικείους του εκλιπόντος κυνηγού μας Κώστα Νατσίκου για το ξαφνικό θάνατό του.
Ο συνάδελφος κυνηγός γλίστρησε και έπεσε σε χαράδρα με αποτέλεσμα τον θάνατό του το Σάββατο 17-10-2020 κατά την διάρκεια άσκησης θήρας αγριόχοιρου σε ηλικία 57 ετών..
Ας είναι ελαφρύ το χώμα που τον σκέπασε στο Κεφαλόβρυσο Πωγωνίου Ιωαννίνων.