![](https://i0.wp.com/www.fisi.tv/wp-content/uploads/2021/12/267481325_3155791991376731_8839391937839112835_n.jpg?resize=696%2C928&ssl=1)
Ο Φιλοθηραματικος Συλλογος Κερατεας Αρτεμις για ακόμα μια χρόνια στέκεται δίπλα στους συνανθρώπους μας αυτές τις Άγιες ημέρες των Χριστουγέννων.
![](https://i0.wp.com/www.fisi.tv/wp-content/uploads/2021/12/269000251_3155791978043399_2871789079447710155_n.jpg?resize=696%2C928&ssl=1)
Η πρόεδρος Κα.Έλμα Δόγκα και τα μέλη του διοικητικού συμβουλίου του συλλόγου προσέφεραν προς την Ενορία Αγίου Δημητρίου Κερατέας τρόφιμα μακράς διαρκείας για τις ανάγκες του συσσιτίου , το οποίο προσφέρει δωρεάν γεύματα σε σταθερή βάση σε άτομα και οικογένειες που τα έχουν ανάγκη.
Εκ μέρους της προέδρου & του Δ.Σ. Σας ευχόμαστε καλά Χριστούγεννα.
![](https://i0.wp.com/www.fisi.tv/wp-content/uploads/2021/12/267706299_3155791924710071_9154677685229234736_n.jpg?resize=696%2C928&ssl=1)