![](https://i0.wp.com/www.fisi.tv/wp-content/uploads/2020/06/emak.jpg?resize=696%2C413&ssl=1)
«Θα ήθελα να ευχαριστήσω από καρδιάς, την 8η ΕΜΑΚ Λάρισας, διοικητή, επικεφαλής κ διασώστες, για τον απεγκλωβισμό του κυνηγετικού μου σκύλου από απόκρημνη περιοχή στην κορυφή της Τριγγιας!»
Με τα λόγια αυτά ο γνωστός Τρικαλινός επιχειρηματίας Γιώργος Χαιροπουλος συνιδιοκτήτης του καφέ Πέρασμα, ευχαρίστησε τους άνδρες της ΕΜΑΚ που απεγκλώβισαν τον κυνηγετικό του σκύλο από δύσβατη ορεινή περιοχή.
![](https://i0.wp.com/tv10.gr/wp-content/uploads/2020/06/101866014_695314814581511_5548212467772948480_n-1024x476.jpg?resize=696%2C324)
![](https://i0.wp.com/tv10.gr/wp-content/uploads/2020/06/101979329_661399101375918_3749479812020830208_n-1024x476.jpg?resize=696%2C324)
![](https://i0.wp.com/tv10.gr/wp-content/uploads/2020/06/102871123_566501610951885_2422854453980823552_n-1024x476.jpg?resize=696%2C324)
ΠΗΓΗ http://tv10.gr/