![](https://i0.wp.com/www.fisi.tv/wp-content/uploads/2021/09/agon.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
Την Κυριακή 29 Αυγούστου 2021 πραγματοποιήθηκε κυνοφιλικός αγώνας από τον Κυνοφιλικό Όμιλο Αχαΐας τον οποίο η Κυνηγετική Ομοσπονδία Πελοποννήσου συνέδραμε με την χορηγία πιστοποιημένων ορτυκιών από το ιδιόκτητο εκτροφείο θηραμάτων της στην Κρήνη Πατρών.
Στην εκδήλωση παραβρέθηκε ο πρόεδρος της Γ΄Κ.Ο.Π. κος Γραμματσούλιας Παναγιώτης και ο Ταμίας κος Κατριβέσης Ασημάκης. Κατά τον χαιρετισμό του ο πρόεδρος της Ομοσπονδίας τόνισε ότι το κυνήγι είναι άρρηκτα συνδεδεμένο με την κυνοφιλία και ως εκ τούτου είναι δεδομένο ότι η Ομοσπονδία μας στηρίζει και θα συνεχίζει να στηρίζει τέτοιες εκδηλώσεις οι οποίες σαφώς προάγουν και αναδεικνύουν την κυνηγετική δραστηριότητα.
![](https://i0.wp.com/www.fisi.tv/wp-content/uploads/2021/09/hggffg.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
ΠΗΓΗ www.gkop.gr