![](https://i0.wp.com/www.fisi.tv/wp-content/uploads/2021/05/185634827_1449307478739055_3054781179871225648_n.jpg?resize=696%2C391&ssl=1)
Πρόσκληση Κυνηγετικού Συλλόγου Αιγάλεω
Διαμαρτυρία για το νομοσχέδιο της υποχρεωτικής στείρωσης των ζώων εργασίας και συντροφιάς.
Την Τετάρτη 19 Μαίου 2021 ο Κυνηγετικός Σύλλογος Αιγάλεω και τα μέλη του και όποιος Κυνηγετικός Σύλλογος ή κυνηγός επιθυμεί με περιοχή ευθύνης τους Δήμους Αιγάλεω , Περιστερίου , Ιλίου, Καματερού, Αγίων Αναργύρων και Πετρούπολης θα βρίσκονται με το σκύλο τους στο πάρκο ζώων Dog Park στο Περιστέρι ( πάροδος Λ. Κηφισού κι απέναντι από το Leroy Merlin περιοχή Κολοκυνθού) στις 7 μ. μ. εκφράζοντας την αντίθεση τους στο νομοσχέδιο για την υποχρεωτική στείρωση των τετράποδων φίλων μας.
Ο κυνηγετικός σκύλος σε χρειάζεται.
Πρόσβαση στο Dog Park Περιστερίου:
https://goo.gl/maps/1pr4XPviaznTmpCF6
Ο πρόεδρος
Γ. Πετράκης
Ο Γ. Γραμματέας
Δ. Σπηλιωτόπουλος
![](https://i0.wp.com/www.fisi.tv/wp-content/uploads/2021/05/187351455_1452001808469622_2690393556283491204_n.jpg?resize=696%2C232&ssl=1)