![](https://i0.wp.com/www.fisi.tv/wp-content/uploads/2021/01/syros-kinhgi-psarema-diamartyria.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
Κ αυτή την Κυριακή βγαίνουν στους δρόμους της Σύρου κ συνεχίζουν τον αγώνα τους οι Κυνηγοί και οι Ψαράδες.
Διαβάστε την ανακοίνωση:
Την Κυριακή 24/1 κάναμε την αρχή.!! Έτσι λοιπόν και αυτή την Κυριακή 31/1 ωρα 11:00πμ θα συγκεντρωθούμε και πάλι στην πλατεία κυνηγοί και ψαράδες ενωμένοι για μία ειρηνική διαμαρτυρία !! Έρχονται εποχές δύσκολες για τα σκυλιά μας και για το μέλλον του κυνηγιού!!
Η επανάσταση των πληκτρολογίων τελείωσε ώρα να βγούμε στους δρόμους να δείξουμε τη δύναμή μας!